Ponedjeljak, 10 Ožujak 2014 06:19

Uvjerljiva pobjeda MNŽK Radišići - Veljaci nad MNŽK Biograci iz Širokog Brijega

Uvjerljiva pobjeda MNŽK Radišići-Veljaci nad MNŽK Biograci iz Širokog Brijega Uvjerljiva pobjeda MNŽK Radišići-Veljaci nad MNŽK Biograci iz Širokog Brijega

Pred pedesetak gledatelja, jučer je u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom odigran prijateljski susret između MNŽK Radišići - Veljaci i MNŽK Biograci iz Širokog Brijega.

Radiško - Veljačka kombinacija je nastavila svoj niz od 11 utakmica bez poraza i pobijedila vrlo dobru ekipu Biograca rezultatom 6:2. Prvih desetak minuta utakmice upućivalo je na to da ćemo gledati lijep nogomet ovih curica koje su tijekom utakmice svojim potezima oduševile malobrojne gledatelje. Igralo se dva puta po 20 minuta, a na odmor se otišlo rezultatom 2:1 za domaće uz dva gola Melani Vištice i za gošće Kristine Zelenika.

U drugom poluvremenu gledali smo vrlo lijep nogomet u kojem su se puno bolje snašle naše cure i trećim golom Melani Vištice, najbolje igračice susreta te po jednim vrlo dobrih Ljilje Čuljak, Martine Šumelj i kapetanice Kike Matić. Za manje bolniji poraz svoje ekipe drugi gol dala je Marija Zelenika, a susret je vrlo dobro sudio Ivan Marijo Kolak.

Zahvaljujemo se našim gošćama koje su doputovale iz Širokog Brijega da se odigra ovaj prijateljski susret koji, nadam se, puno znači popularizaciji ženskog nogometa kako u Ljubuškom tako i u cijeloj Hercegovini, a posebno njihovu treneru, našem Ljubušaku, Danijelu Paradžiku – Belki čiji se rad istinski vidi kod ovih djevojaka i u igri i ponašanju. Ovom pobjedom naše djevojke najavljuju proljeće koje će nam donijeti još dosta utakmica, a uskoro slijedi i uzvrat u Biogracima.