Ispiši ovu stranicu
Petak, 03 Listopad 2014 06:58

Poraz rukometašica Izviđača na startu prvenstva

Napisao/la
Poraz rukometašica Izviđača na startu prvenstva Poraz rukometašica Izviđača na startu prvenstva

Rukometašica Izviđača ovosezonsko natjecanje u Premijer ligi započele su porazom. Naime, u sklopu 1. kola Premijer lige za žene, rukometašice Izviđača sastale su se u Bihaću s istoimenom ekipom, kojima je ovo bio premijerni nastup u ovom rangu natjecanja, i izgubile rezultatom 28:26.

Rukometašice Izviđača predvođene Marijom Boras i Mateom Nosić dobro su se nosile veći dio utakmice, s ambicioznim domaćim rukometašicama. Iako su na poluvremenu imali rezultatsku prednost od 13:11 i uglavnom vodstvo, od jednog do dva pogotka, u drugom dijelu sve do rezultat 24:23 u 51. minuti, nisu izdržale. Domaće rukometašice su u posljednjih desetak minuta napravile seriju 5:2 došle do pobjede i do prva tri boda.
U redovima Izviđača najefikasnije su bile Matea Nosić s osam i Marija Boras s 7 pogodaka.
Kod domaćina Neira Midžić je postigla 10 pogodaka, dok je 9 puta uspješna bila Lejla Ibričić.