Ponedjeljak, 20 Listopad 2014 06:42

Treći uzastopni poraz rukometašica Izviđača

Treći uzastopni poraz rukometašica Izviđača Treći uzastopni poraz rukometašica Izviđača

Rukometašice Izviđača ni u trećem kolu Premijer lige BiH za rukometašice nisu bile uspješne, doživjele se treći uzastopni poraz. Mada su se dugo dobro držale i imale rezultatsku prednost, najveću 11:6 u 18. minuti, nisu izdržale do kraja, te nisu uspjele doći do pobjede na vrućem parketu dvorane u Goraždu.

Naime, iako su u 53. minuti vodile 26:24, rukometašice Izviđača do kraja postižu tek dva pogotka, a domaće rukometašice njih šest. Na koncu bilo je 30:28 za Goraždanke što im je donijelo prvu pobjedu i prva tri boda.
Oputar sa 8 i Sorak sa 6 postignutih pogodaka bile su najefikasnije kod Goražda, dok je za Izviđač najviše pogodaka postigla Marija Boras dvanest, te Martina Kraljević šest.