Utorak, 04 Studeni 2014 15:36

Remi rukometašica Izviđača u Mostaru

Napisao/la
Remi rukometašica Izviđača u Mostaru Remi rukometašica Izviđača u Mostaru

Rukometašice Izviđača, iako bez pomoći svoje najbolje rukometašice Marije Boras, koja se ozlijedila na samom početku utakmice, osvojile su bod u utakmici 5. kola Premijer lige protiv rukometašica Zrinjskog u Mostaru.

Prvo poluvrijeme proteklo je u dobroj igri rukometašica Izviđača koje su u većem dijelu imale rezultatsku prednost, a najveću u 23. minuti 12:9, te 14:11 u 29. minuti. Rukometašice odlaze na odmor s prednošću Izviđača 14:12. U drugom poluvremenu „Izviđačice“ su u 47. minuti imale vodstvo 20:17, a u 55. minuti bilo je 21:20, nakon čega su „Plemkinje“ uspjele preokrenuti rezultat i u zadnju minutu ući s prednošću 23:22. Martina Kraljević pogađa za konačnih 23:23.

U redovima Izviđača najučinkovitija je bila Kristina Baršić sa sedam, te Martina Kraljević i Matea Nosić s pet postignutih pogodaka. Nikolina Čutura postigla je devet pogodaka, a Ivana Mlakić šest za rukometašice Zrinjskog.