Ponedjeljak, 17 Studeni 2014 07:30

Poraz rukometašica u susretu s Ilidžom

Napisao/la
Poraz rukometašica u susretu s Ilidžom Poraz rukometašica u susretu s Ilidžom

Samo prvih 20 minuta oslabljene rukometašice Izviđača pružile su značajniji otpor iskusnijoj i boljoj ekipi Ilidže, a sve ostalo je bilo u znaku gostujuće ekipe.

Domaće u 18. minuti imaju prednost 9:8, nakon čega rukometašice Ilidže, serijom 7:0, dolaze do prednosti od šest pogodaka. Kako tako, domaće, predvođene Marijom Boras, uspijevaju do kraja poluvremena, držati priključak te smanjuju rezultat na 17:14.
U drugom poluvremenu Ilidža predvođena Mujagić, Škaljić i Marić pojačava tempo te povećava rezultatsku prednost , a najveća je bila plus trinaest u 56.minuti. Do kraja domaće, tek, uspijevaju ublažiti poraz.
Marija Boras s 11, te Martina Kraljević bile su najefikasnije kod Izviđača, a Martina Šumelj skupila je 16 obrana.
Kod gošći najviše pogodaka postigla je Iris Škaljić 11, Mujagić je pogodila osam, te Marić 6 puta. Merdžanić je imala 15 uspješnih obrana.

Premijer liga BiH - 7. kolo.
Ljubuški, 15.11.2014. u 17,00 sati.

RK Izviđač - ŽRK Ilidža 25:34 (14:17)

Ljubuški, Gradska športska dvorana, gledatelja 100.
Suci: Dean Berjan i Igor Kurteš (Istočno Sarajevo).
Nadzornik: Goran Sušić (Čapljina).

ŽRK Izviđač: Martina Šumelj (16 obrana), Babić (3 obrana, 1 sedmerac), Anđela Boras 1, Dodig 2, Matea Šumelj 2, Kraljević 6/1, Alpeza 1, Nosić, Vasilj, Marija Boras 11/5, Sivrić, Barišić 2, Sabljić, Ostojić.
Trener: Ivan Lovrić

ŽRK Ilidža: Divčić (1 obrana), Merdžanić (15 obrana), Mihajlović 4, Pavlović 2, Omerović, Hadžiselimović 2, Muhović, Hrle, Mujagić 8/3, I. Škaljić 11, Marić 6/2, Imširović 1, Pandurović, N. Škaljić.
Trener: Dominko Ilić.

Isključenja: Izviđač 8 minuta, Ilidža 12 minuta.
Sedmerci: Izviđač 6/6, Ilidža 6/5.