Ponedjeljak, 01 Prosinac 2014 07:33

Rukometašice Izviđača deklasirale Borac

Rukometašice Izviđača deklasirale Borac Rukometašice Izviđača deklasirale Borac

Rukometašice Izviđača su u sklopu 9. kola Premijer lige deklasirale rukometašice Borca, izravnog konkurenta u borbi za opstanak.

Samo u prvi petnaestak minuta rukometašice Borca pružile su nešto jači otpor razigranim rukometašicama Izviđača, a sve ostalo proteklo je u znaku „Izviđačica“. Nakon vodstva 7:6 u 13. minuti, do kraja poluvremena, serijom 9:3, domaće rukometašice su praktično riješile pitanje pobjednika. U drugom poluvremenu nastavljaju u istom ritmu tako da su do kraja utakmice stigle do rekordne pobjede od petnaest golova razlike.
Marija Boras s deset, Matea Šumelj s osam i Matea Nosić s pet bile su najučinkovitije u redovima Izviđača, a Sara Arsić postigla je pet pogodaka  za ekipu Borca.