Utorak, 09 Prosinac 2014 07:02

Poraz rukometašica u susretu s Katarinom

Poraz rukometašica u susretu s Katarinom Poraz rukometašica u susretu s Katarinom

Nakon dvije uzastopne pobjede rukometašice Izviđača su u 10. kolu gostovale u Mostaru, gdje su poražene od rukometašica Katarine.

U prvih desetak minuta vodila se ravnopravna borba na parketu dvorane „Bijeli Brijeg“, međutim, nakon ozljede Kristine Barišić kod igračica Izviđača došlo je do nesnalaženja i pada koncentracije u novonastaloj situaciji, što koriste domaće, te šest puta uzastopno pogađaju mrežu Martine Šumelj. Rukometašice Izviđača prednost Katarine od 10:4 iz 22. minute, ipak, do kraja poluvremena su uspjele smanjiti na dva gola zaostatka.

U drugom poluvremenu utakmica je bila u "egalu" sve do 52. minute nakon čega su, kod rezultata 22:21, golovima Kekić, Prguda i Vrančić domaće došle do ključne prednosti od četiri pogotka, koju su zadržale do kraja susreta.
Vrančić s osam, Kekić sa šest i Prguda s pet pogodaka bile su najučinkovitije u redovima Katarine. Kod Izviđača Marija Boras s jedanaest zgoditaka bila najefikasnija igračica susreta, dok se je Matea Šumelj uspjela sedam puta upisati u listu strijelaca.