Ponedjeljak, 14 Listopad 2019 06:24

NK Ljubuški poražen u Posušju

Nogometaši Posušja ostvarili su svoju sedmu pobjedu u osam odigranih utakmica, a ovaj put na Mokrom Docu bili su bolji od NK Ljubuški rezultatom 3:1, poluvrijeme 1:0 za domaće.

Povelo je Posušje u (10.) minuti utakmice nakon greške domaće obrane, a strijelac je bio Glavina.

U nastavku utakmice dosta bolja igra igrača Ljubuškog, koji su imali niz prigoda, a najveću je propustio Marin Brkić u (41.) minuti utakmice, kada je prebacio gol i već savladanog Galića.

Početak drugog poluvremena donosi bolji igru Ljubuškog, a već u (50.) minuti utakmice sudac Puce iz Mostara svira opravdani kazneni udarac za Ljubuški. Egzekutor je bio Miljenko Bošnjak za poravnanje rezultata.

Već u (59.) minuti novi važan detalj utakmice, i to opet kazneni udarac za domaće, kojeg realizira Ivan Bešlić.

Pobjedu za Posušje u (87.) minuti utakmice svojim drugim golom potvrdio je Jure Glavina.