Ponedjeljak, 28 Listopad 2019 13:09

„Skautice“ nastavile pobjednički niz

Rukometašice Izviđač Central osiguranja pobjedom na vrućem terenu u Goraždu nastavile su svoj pobjednički niz.

„Skautice“ su od starta krenule silovito, jedino što su domaće rukometašice uspjele je poravnati na 1:1 na početku susreta, a sve ostalo proteklo je u njihovoj dominaciji. U 7. minuti bilo je 3:1, u 12. 5:2, a u 17. 9:3., tako da se pobjednik nazirao već sredinom prvog poluvremena. Naročito dobru igru u otvaranju susreta prikazala je Dejana Kulić, koja je do 17. minute postigla pet pogodaka, a u nastavku su se pridružile i ostale rukometašice Izviđača tako da se do poluvremena otišlo na sedam golova prednosti.

U drugom poluvremenu razigrale su se Matea Šumelj, Ana Vračić i Marija Gudelj tako da je u 36. minuti bilo već „plus“ jedanaest (8:19), što se je rutinskom igrom u nastavku i odražavalo. Na koncu „Skautice“ su došle do pobjede, uvjerljivo, rezultatom 29:18 i nakon 5. kola imaju maksimalan učinak od pet pobjeda.

Najučinkovitije u redovima Izviđača bile su Ana Vrančić s osam pogodaka, sedam je postigla Dejana Kulić, a po pet Matea Šumelj i Marija Gudelj.

U ekipi Goražda s deset pogodaka uvjerljivo njbolja je bila Almedina Imširović.