Nedjelja, 11 Rujan 2022 06:46

Dobar rezultat Izviđača u Austriji

Sinoć su rukometaši Izviđača CO u Austrije odigrali prvu utakmicu 1. kola EHF Europa cupa protiv HC Linza.

Prvo poluvrijeme obilježila je loša igra Izviđača, prvenstveno u obrani, a posljedica toga je da je domaćin imao orgromnu rezultatsku prednost na poluvremenu od 22:15.

Drugi dio utakmice mnogo bolja igra Ljubušaka i povratak u utakmicu za konačnih 34:32 za Austrijance.

Izviđač su predvodili Kos i Vukšić s po sedam golova, a jedan manje je postigao Alilović. Vratar Izviđača Suljević je imao jedanaest obrana, a Miloš Kos je proglašen najboljim igračem susreta, piše Iks-portal.info.

Kod domaćina Lucijan Fizuleto je postigao 11 golova, a Dejan Babić četiri manje (7).

Uzvratna utakmica s Austrijancima igra se u subotu, 17. rujna, u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom s početkom u 19 sati.