Nedjelja, 09 Listopad 2022 15:04

Odlična igra Izviđača, nadigrali tuzlansku Slobodu

Izviđač se ove sezone ne šali. Novi ozbiljni protivnik i nova uvjerljiva pobjeda. Skauti su i sinoć odličnom igrom, u Ljubuškom, svladali ekipu Slobode u okviru petog kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine, rezultatom 33:24 (16:12).

Od samog početka susreta prednost je bila na strani domaće ekipe. Maksimalnih plus šest domaćini su imali u 21. minuti kod rezultata 13:8. Do kraja prvog dijela Skauti su uspjeli sačuvati prednost pa se na odmor odlazi kod rezultata 16:12.

I u nastavku bez većih problema prednost je bila na strani Izviđača, da bi u posljednjih osam minuta serijom 5:1 „Sakuti“ postavili velikih i sigurnih 33:24.

Najučinkovitiji u redovima Izviđača bili su Mladen Bošković s osam te Milan Vukšić, Miloš Kos i Ivano Pavlović s po pet postignutih golova.

U redovima Slobode istaknuli su se Benjamin Čičkušić s pet te Njegoš Đukić s četiri postignuta gola, piše Svijet Rukometa.