Ponedjeljak, 10 Listopad 2022 09:34

NK Ljubuški slavio protiv Sloge GV/U

U 8. kolu Druge lige FBiH – skupina Jug nogometaši Ljubuškog pobijedili su u gostima prvoplasiranu momčad na ljestvici Slogu GV/U rezultatom 2:1, na poluvremenu je bilo 1:0 za domaćina.

Ljubuški je kao dvanaestoplasirana momčad na ljestvici sa svega četiri boda stigao kod vodeće momčadi lige, koja je nakon sedam kola bila prva na ljestvici sa 17 bodova. Ipak, momčadi iz Ljubuškog uspjela je prirediti veliko iznenađenje i vratiti se kući sa tri boda.

Domaćini su poveli u prvom poluvremenu golom Vladimira Grubeše, a Ljubušaci su u drugom poluvremenu golovima Marina Brkića i Luke Bencuna preokrenuli rezultat i na kraju slavili 2:1.

Poraz Sloga iskoristila je momčad Kruševa koja je u Neumu pobijedila istoimenog domaćina 3:1 i tom pobjedom zasjela na vrh ljestvice sa 19 bodova. Sloga je ostala na 17 bodova i pala na drugo mjesto.

Ljubuški je ostao na 12 mjestu, ali se približio na bod momčadi Brotnja, te na dva boda Kamešnici i Rami.