Ispiši ovu stranicu
Nedjelja, 16 Listopad 2022 19:00

Trijumf Ljubušaka, Turbinu ispratili sa sedam pogodaka

Napisao/la

Nakon prošlotjedne pobjede u Gornjem Vakufu – Uskoplju protiv vodeće Sloge, nogometaši Ljubuškog na svom terenu ostvarili su još jedan trijumf.

Ljubušaci su Turbinu iz Jablanice koja je prije današnjeg susreta imala tri boda više od NK Ljubuški ispratili s 7 pogodaka u mreži.

Utakmicu je NK Ljubuški započeo u sastavu na vratima: 23-J. Bebek, 20-M. Brkić, 4-F. Bebek, 5-A. Ljubić, 2-T. Bošnjak, 14-G. Puljić, 15-S. Mišetić, 10-N. Granić, 13-B. Milas, 6-V. Raspudić i 21-L. Bencun

Kapetan Ljubušaka Nikola Granić postigao je prvi zgoditak za vodstvo Ljubušaka 1:0, na 2:0 povisio je Bože Milas, a na poluvrijeme se otišlo s 3:0, a pogodak je postigao Luka Bencun. Mreže su se ponovno zatresle tek u 80-oj minuti i to pogodak postižu gosti za 3:1. Nakon toga slijedi prava golijada Ljubušaka u zadnjih 5 minuta susreta. Prvo zabija u 85-oj Noah-Luka Šimić, pa ponovno kapetan Granić, onda Antonio Čuljak i u sudačkoj nadoknadi za konačnih 7:1 Marin Brkić.

Prvenstvo se nastavlja idući vikend kad Ljubušaci gostuju u Livnu kod NK Troglava.